page_banner

mga produkto

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

mubo nga paghulagway:

Ang 100Gb / s QSFP28 SR4 usa ka
upat nga channel, pluggable, parallel optical transceiver ug gilaraw alang sa 100GBASE-SR4 ug 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR application. Nahiuyon sila sa Pagpasabut sa SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ug Telcordia GR-468-CORE. Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.


Detalye sa Produkto

Paghulagway sa Produkto

Ang 100G QSFP28 naghiusa upat ka mga linya sa datos sa matag direksyon nga adunay 100Gb / s bandwidth. Ang matag lane mahimong molihok sa 25.78125Gb / s hangtod sa 70m transmission distance gamit ang OM3 fiber o 100m transmission distance gamit ang OM4 fiber. Ang kini nga mga modyul gilaraw aron mapadagan ang mga multimode fiber system gamit ang usa ka nominal wavelength nga 850nm.

Dagway sa Produkto

Hangtod sa 103.1Gb / s data rate

Hot-pluggable QSFP28 nga hinungdan nga porma

4 nga agianan 850nm VCSEL nga han-ay ug han-ay sa detector sa PIN

Ang internal nga mga sirkito sa CDR sa pareho nga mga agianan sa tigdawat ug transmitter

Mga built-in nga digital diagnostic function

Single + 3.3V nga suplay sa kuryente

Ubos nga konsumo sa kuryente <2.5 W

Pag-aplay

100GBASE-SR4 100G Ethernet labaw sa Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Uban pang mga optikal nga link

Pagpasabut sa Produkto

Parameter

Data

Parameter

Data

Porma nga Hinungdan

QSFP28

Ang gitas-on sa wavel

850nm

Max Data Rate

103.1 Gbps

Max nga Distansya sa Pagbalhin

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Konektor

MTP / MPO-12

Media

MMF

Matang sa Transmitter

VCSEL 850nm

Matang sa Tigdawat

PIN

Mga diagnostic

Gisuportahan ang DDM

Sakup sa temperatura

0 hangtod 70 ° C (32 hangtod 158 ° F)

TX Kusgan ang matag linya

-8.4 ~ 2.4dBm

Pagkasensitibo sa Tigdawat

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Pagkonsumo sa Kuryente

3.5W

Ratio sa Pagkapuo

3dB

1

Kalidad nga pagsulay

2

Pagsulay sa Kalidad sa TX / RX Signal

3

Pagsulay sa Rate

4

Pagsulay sa Optical Spectrum

5

Pagsulay sa Senstivity

6

Pagsulay sa Kasaligan ug Kalig-onan

Pagsulay sa Endface

xinfu

Kalidad nga Sertipiko

safd (2)

CE Sertipiko

safd (3)

Taho sa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 ug 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver