page_banner

mga produkto

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP optical transceiver

mubo nga paghulagway:

Ang 100Gb / s QSFP28 SR4 usa ka
upat nga channel, pluggable, parallel optical transceiver ug gilaraw alang sa 100 Gigabit Ethernet, Data Center, InfiniBand QDR, DDR, SDR ug CPRI10 nga aplikasyon. Nahiuyon sila sa QSFP28 MSA compliant, IEEE 802.3bm. Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS-6.


Detalye sa Produkto

Paghulagway sa Produkto

Ang 100G QSFP28 naghiusa upat ka mga linya sa datos sa matag direksyon nga adunay 100Gb / s bandwidth. Ang matag lane mahimong molihok sa 28Gb / s hangtod sa 100m nga gilay-on sa pagbalhin gamit ang OM4 fiber Kini nga mga modyo gilaraw aron mapadagan ang mga multimode fiber system gamit ang usa ka nominal wavelength nga 850nm.

Dagway sa Produkto

Hangtod sa 28Gb / s data rate matag kanal

Hot-pluggable QSFP28 nga hinungdan nga porma

4 nga agianan 850nm VCSEL nga han-ay ug han-ay sa detector sa PIN

temperatura sa perating nga kaso: -20 hangtod 75 ℃

Mga built-in nga digital diagnostic function

Single + 3.3V nga suplay sa kuryente

Ubos nga konsumo sa kuryente <3.5 W

Pag-aplay

Rack to Rack

Data Center

Infiniband QDR, DDR ug SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Pagpasabut sa Produkto

Parameter

Data

Parameter

Data

Porma nga Hinungdan

QSFP28

Ang gitas-on sa wavel

850nm

Max Data Rate

103.1 Gbps

Max nga Distansya sa Pagbalhin

100m @ OM4

Konektor

MTP / MPO

Media

MMF

Matang sa Transmitter

VCSEL 850nm

Matang sa Tigdawat

PIN

Mga diagnostic

Gisuportahan ang DDM

Sakup sa temperatura

-20 hangtod 70 ° C (32 hangtod 158 ° F)

TX Kusgan ang matag linya

-8.4 ~ 2.4dBm

Pagkasensitibo sa Tigdawat

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Pagkonsumo sa Kuryente

3.5W

Ratio sa Pagkapuo

3dB

1

Kalidad nga pagsulay

2

Pagsulay sa Kalidad sa TX / RX Signal

3

Pagsulay sa Rate

4

Pagsulay sa Optical Spectrum

5

Pagsulay sa Senstivity

6

Pagsulay sa Kasaligan ug Kalig-onan

Pagsulay sa Endface

xinfu

Kalidad nga Sertipiko

safd (2)

CE Sertipiko

safd (3)

Taho sa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver