page_banner

mga produkto

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP Duplex / CWDM / DWDM / BIDI Optical Transceivers

    Ang serye nga 10G XFP nga optical module adunay Duplex / CWDM / DWDM / BIDI, nga nagsuporta sa lainlaing mga distansya sa pagbalhin gikan sa 300M hangtod 80KM. Gisunud nila ang 10-Gigabit Ethernet, SONET OC-192 / SDH STM-64 ug 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L. Ang nag-unang natad sa aplikasyon mao ang CWDM network / DWDM network / SDH / SONET / FC transmission ug uban pang mga palibot.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + BIDI gilaraw alang gamiton sa 10GBASE-BX Ethernet link. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 ug SFP + MSA, FCC 47 CFR Bahin 15, Class B, ug Telcordia GR-468-CORE. Nahiuyon ang optical transceiver sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang mga transceiver sa TM-4DDDG / GD-243E bi-directional 10Gb / s (SFP +) nagsunod sa karon nga Pagpasabut sa SFP + Multi-Source Kasabutan (MSA). Nahiuyon sila sa 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH ug 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
    Nahiuyon ang optical transceiver sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + BIDI gilaraw alang gamiton sa 10GBASE-BX Ethernet link. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 ug SFP + MSA, FCC 47 CFR Bahin 15, Class B, ug Telcordia GR-468-CORE. Nahiuyon ang optical transceiver sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + BIDI gilaraw alang gamiton sa 10GBASE Ethernet link, fiber channel ug aplikasyon sa WDM. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 ug SFP + MSA, FCC 47 CFR Bahin 15, Class B, ug Telcordia GR-468-CORE. Nahiuyon ang optical transceiver sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver gilaraw alang sa aplikasyon sa mga komunikasyon sa fiber sama sa 10G Ethernet, nga hingpit nga nagsunod sa paghingalan sa SFP + MSA SFF-8431.
    Ang kini nga module gilaraw alang sa us aka mode fiber ug naglihok sa us aka nominal wavelength nga CABM wavelength.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver gilaraw alang sa aplikasyon sa mga komunikasyon sa fiber sama sa 10G Ethernet, nga hingpit nga nagsunod sa paghingalan sa SFP + MSA SFF-8431.
    Ang kini nga module gilaraw alang sa us aka mode fiber ug naglihok sa us aka nominal wavelength nga CABM wavelength.
    Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver gilaraw alang sa aplikasyon sa mga komunikasyon sa fiber sama sa 10G Ethernet, nga hingpit nga nagsunod sa paghingalan sa SFP + MSA SFF-8431.
    Ang kini nga module gilaraw alang sa us aka mode fiber ug naglihok sa us aka nominal wavelength nga CABM wavelength.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver gilaraw alang sa aplikasyon sa mga komunikasyon sa fiber sama sa 10G Ethernet, nga hingpit nga nagsunod sa paghingalan sa SFP + MSA SFF-8431.
    Ang kini nga module gilaraw alang sa us aka mode fiber ug naglihok sa us aka nominal wavelength nga CABM wavelength.
    Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Ang 10Gb / s SFP + SR gilaraw alang gamiton sa 10-Gigabit Ethernet nga mga link sa multimode fiber. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ug 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Ang mga pag-andar sa digital diagnostic magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface, sama sa gipiho sa SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    Ang 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers gilaraw alang gamiton sa 10-Gigabit Ethernet link hangtod sa 10km sa Single Mode fiber. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432 ug IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ug 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostic nga mga gimbuhaton nga magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface. Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    Ang 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers gilaraw alang gamiton sa 10-Gigabit Ethernet link hangtod sa 20km sa Single Mode fiber. Nahiuyon sila sa SFF-8431, SFF-8432 ug IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ug 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostic nga mga gimbuhaton nga magamit pinaagi sa usa ka 2-wire serial interface. Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.
12 Sunod> >> Panid 1/2