page_banner

mga produkto

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

mubo nga paghulagway:

Ang 100Gb / s CFP4 gilaraw alang sa 100GBASE-SR4 Ethernet. Nahiuyon sila sa CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ug CAUI-4, ug OIF CEI-28G-VSR .. Ang mga optikong transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.


Detalye sa Produkto

Paghulagway sa Produkto

Ang mga transceiver sa SFP taas nga pasundayag, epektibo nga gasto nga mga modyul. Magamit ang mga digital function sa diagnostic pinaagi sa 2-wire nga serial bus nga gipiho sa SFF-8472. Ang seksyon sa tigdawat naggamit us aka PIN receiver ug ang transmitter naggamit us aka 1310 nm FP laser ug 1550nm FP laser aron masiguro ang aplikasyon nga 100Base-LX Ethernet 20km.

Dagway sa Produkto

Hangtod sa 155Mb / s Mga Link sa Data

Mainit nga igabutang

Single nga konektor sa LC

Hangtod sa 20 km sa 9 / 125μm SMF

Gitukod nga WDM

Single + 3.3V nga Paghatag sa Kuryente

Pagsunod sa Monitoring Interface nga adunay SFF-8472

Sakop sa temperatura sa operasyon: -40 ° C hangtod 85 ° C / -5 ° C hangtod 85 ° C / -0 ° C hangtod 70 ° C

Pagsunud sa RoHS ug Libre sa Pagpamuno

Pag-aplay

Paspas nga Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

Paggamit sa WDM

Pagpasabut sa Produkto

Parameter Data Parameter Data
Porma nga Hinungdan Ang SFP Ang gitas-on sa wavel 1310nm / 1550nm
Max Data Rate 100Mb / s Max nga Distansya sa Pagbalhin 20km
Konektor Ang Simplex LC Ratio sa Pagkapuo 9dB
Matang sa Transmitter FP Matang sa Tigdawat PINTIA
Mga diagnostic Gisuportahan ang DDM Sakup sa temperatura 0 hangtod 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Kusog sa TX -13 ~ -7dBm Pagkasensitibo sa Tigdawat <-34dBm

<-34dBm

1

Kalidad nga pagsulay

2

Pagsulay sa Kalidad sa TX / RX Signal

3

Pagsulay sa Rate

4

Pagsulay sa Optical Spectrum

5

Pagsulay sa Senstivity

6

Pagsulay sa Kasaligan ug Kalig-onan

Pagsulay sa Endface

xinfu

Kalidad nga Sertipiko

safd (2)

CE Sertipiko

safd (3)

Taho sa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver