page_banner

mga produkto

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    Ang mga transceiver sa SFP28 taas nga pasundayag, epektibo nga gasto nga mga module nga nagsuporta sa rate sa datos nga 25Gbps ug Maximum nga gitas-on sa link nga 10km sa SMF. Gidisenyo kini alang sa 25GBASE-LR Ethernet ug 25.78125 Gb / s single lane nga 100GE LR4. Nahiuyon sila sa pagsunod sa SFF-8402 ug SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ug IEEE 802.3sa 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Bahin 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Ang SFP28 transceiver usa ka compact module nga transceiver nga optikal nga gibag-o ang 25Gbit / s serial nga PECL o CML nga datos nga elektrikal ngadto sa serial optical data nga gisunud sa sukaranan nga 25GBASE-SR. Gidisenyo kini alang sa mga network nga lugar nga adunay matulin nga lugar nga pagtipig, Pag-cross-connect sa kumpol sa kompyuter, Pasadya nga mga tubo sa datos nga adunay tulin nga bilis ug Inter Rack Connection Nahiuyon sila sa pagsunod sa SFF-8431, SFF-8432 ug IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Ang mga transceiver sa SFP28 gilaraw aron magamit sa mga link sa Ethernet hangtod sa 25.78 data rate sa Gb / s ug hangtod sa 10 km ang gitas-on sa link. Nahiuyon sila sa SFF-8472, ug nahiuyon sa SFF-8432 ug magamit nga mga bahin sa SFF-8431. Ang mga optikal nga transceiver nagsunod sa kinahanglanon sa RoHS.