page_banner

mga produkto

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

mubo nga paghulagway:

Ang 40Gb / s 40km QSFP + Transceiver usa ka module nga transceiver nga gilaraw alang sa 40km nga aplikasyon sa optiko nga komunikasyon. Nahiuyon ang laraw sa 40GBASE-ER4 sa standard nga IEEE P802.3ba ug QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Detalye sa Produkto

Paghulagway sa Produkto

Gibag-o sa modyul ang 4 ka mga input channel (ch) nga 10Gb / s electrical data ngadto sa 4 CWDM optical signal, ug gipadaghan kini ngadto sa us aka channel alang sa 40Gb / s optical transmission. Sa sukwahi, sa bahin sa tigdawat, ang module optically de-multiplexes usa ka 40Gb / s nga pagsulud sa 4 ka signal sa CWDM channel, ug gibag-o kini sa 4 channel output electrical data.

Ang mga sentro nga wavelength sa 4 nga mga kanal sa CWDM mao ang 1271nm, 1291nm, 1311nm ug 1331nm ingon mga miyembro sa CWDM wavelength grid nga gipiho sa ITU-T G694.2. Naglangkob kini usa ka koneksyon sa duplex LC alang sa interface sa optiko ug usa ka konektor nga 38-pin alang sa interface sa elektrisidad. Aron maminusan ang optical dispersion sa long-haul system, kinahanglan gamiton ang single-mode fiber (SMF) sa kini nga modyul.

Dagway sa Produkto

Gisuportahan ang 41.2Gbps nga mga kinatibuk-ang rate 

Uncooled 4x10.3Gbps CWDM transmitter

Tagdawat sa PIN-TIA nga adunay kaayo pagkasensitibo

Hangtod sa 40km sa SMF

Duplex LC nga mga sudlanan

Mainit nga mabutang nga hinungdan nga porma sa QSFP +                  

Pagpahawa sa kusog <3.5W

Ang tanan nga metal nga puy-anan alang sa labaw nga nahimo sa EMI

Pagsunod sa RoHS6 (wala’y timaan)

Temperatura sa operasyon nga kaso:

Komersyal: 0ºC hangtod + 70 ° C

Pag-aplay

40GBASE-ER4

Ang mga interconnect sa InfiniBand QDR ug DDR

40G Mga koneksyon sa Telecom

Pagpasabut sa Produkto

Parameter

Data

Parameter

Data

Porma nga Hinungdan

QSFP +

Ang gitas-on sa wavel

CWDM

Max Data Rate

41.2

Max nga Distansya sa Pagbalhin

40km @ SMF

Konektor

Duplex LC

Media

SMF

Matang sa Transmitter

CWDM

Matang sa Tigdawat

APD

Mga diagnostic

Gisuportahan ang DDM

Sakup sa temperatura

0 hangtod 70 ° C (32 hangtod 158 ° F)

Kusog sa TX

-2.7 ~ 5dBm

Pagkasensitibo sa Tigdawat

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Pagkonsumo sa Kuryente

3.5W

Ratio sa Pagkapuo

3.5dB

1

Kalidad nga pagsulay

2

Pagsulay sa Kalidad sa TX / RX Signal

3

Pagsulay sa Rate

4

Pagsulay sa Optical Spectrum

5

Pagsulay sa Senstivity

6

Pagsulay sa Kasaligan ug Kalig-onan

Pagsulay sa Endface

xinfu

Kalidad nga Sertipiko

safd (2)

CE Sertipiko

safd (3)

Taho sa EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiverProdukto