page_banner

mga produkto

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Ang mga transceiver gilaraw alang sa mga network sa lugar nga adunay taas nga tulin, Computer cluster cross-connect, interface sa OBSAI, interface sa CPRI, Custom nga mga high-speed data pipes ug Inter Rack Connection. Nahiuyon ang modyul sa transceiver sa SFP + Multi-Source Kasabutan (MSA) ug nahiuyon sa kinahanglanon sa RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Ang mga transceiver gilaraw alang sa mga network sa lugar nga adunay taas nga tulin, Computer cluster cross-connect, interface sa OBSAI, interface sa CPRI, Custom nga mga high-speed data pipes ug Inter Rack Connection. Nahiuyon ang modyul sa transceiver sa SFP + Multi-Source Kasabutan (MSA) ug nahiuyon sa kinahanglanon sa RoHS.